Platformy dla niepełnosprawnych obowiązkowym elementem wyposażenia każdego budynku użyteczności publicznej

Obecnie na rynku spotkamy bardzo wiele firm zajmujących się produkcją i instalacją różnego rodzaju sprzętów umożliwiających swobodne przemieszczanie się osobom niepełnosprawnym jak Lifts4U. Platformy dla niepełnosprawnych można zamówić z uwzględnieniem własnych preferencji, aby ich budowę dostosować do indywidualnych potrzeb, wymiarów i wysokości schodów przy których mają zostać zainstalowane.

Platformy dla osób niepełnosprawnych mogą poruszać się zarówno po torze prostym jak i krzywoliniowym. Tego typu urządzenia pozwalają wielu osobom swobodnie poruszać się nie tylko w obiektach przestrzeni publicznej, ale i we własnych domach. Można je zainstalować także na zewnątrz budynku. Niektóre modele mogą wedle potrzeb zostać zaopatrzone w specjalne siedziska dla osób, które nie używają wózków inwalidzkich, ale mają poważne zaburzenia natury motorycznej ze względu na starszy wiek, dyskomfort towarzyszący poruszaniu się o kulach.

Oczywiście platformy dla niepełnosprawnych są produkowane w wielu rozmiarach. Pomaga to dostosować produkt do wymagań każdego nabywcy –uzależnionych od wielkości  wózka, uwarunkowań architektonicznych danego budynku. Dodatkowymi, bardzo wygodnymi opcjami są: możliwość składania automatycznego czy bocznego najazdu. Profesjonaliści świadczący tego typu usługi powinni zaproponować klientowi najwygodniejsze rozwiązanie. 

Dołącz do naszego zespołu

Wyślij zgłoszenie